Schody kamienne, marmurowe, granitowe

Schody, niejednokrotnie są ozdobą wnętrza. Mogą wnosić wiele elegancji, ekskluzywności, estetyki. Jednym z wyborów solidnego rozwiązania, mogą być schody kamienne np. schody marmurowe, czy schody granitowe. Ich bogaty zakres barw i nieraz unikalne wzornictwo podniesie walory estetyczne każdego wnętrza, szczególnie jeśli będą umiejętnie wkomponowane w stylistykę domu. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji na każdym etapie, od projektu, doradztwa aż po finalną realizację. Możecie Państwo liczyć na pełne wsparcie zarówno w wyborze odpowiedniego rodzaju kamienia, przygotowanie projektu schodów z uwzględnieniem tak estetyki jak i ergonomii. Nasza ekipa montażowa zagwarantuje odpowiednie zamontowanie schodów zgodnie z projektem.

Osobnym tematem są okładziny schodów zewnętrznych – tu musimy się ograniczyć materiałowo do piaskowca lub granitu w obróbce przeciwpoślizgowej: płomieniowanej lub waterjet.

We wnętrzach wykonujemy klasyczne okładziny schodów żelbetowych, ale też schody samonośne w nowoczesnej technice bolcowej, jednak w tym wypadku należy o tym pomyśleć już na etapie projektu domu.

Zapraszamy do współpracy, poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje schodów kamiennych.